Czym jest CASE STUDY?

Zenbox to firma przyjazna klientom. Dlatego też zdecydowaliśmy się uruchomić sekcję Case Study, aby jeszcze bardziej zbliżyć różne historie związane z naszą firmą, a przedsiębiorcami, którzy tworzą świetne rzeczy na mocy współpracy z nami.

Case Study - funkcjonuje u nas jako tradycyjna analiza przypadku, aczkolwiek opisana w sposób przyjazny dla czytelnika. Staraliśmy się pozbyć wszelkich tabel ujmujących GHzy, Ramy i inne techniczne sprawy na rzecz kreowania u czytelnika świadomości jak dobrze dobrany i elastyczny hosting jest w stanie zapewnić solidny fundament dla przedsiębiorstwa z praktycznie każdej branży.

Jak zmieniła się praca firmy? Jakie oszczędności udało się uzyskać? To tylko jedne z wielu pytań na które będziemy starali się odpowiadać po konsultacjach z podmiotami Case Study. Chcemy, aby krótkie, aczkolwiek treściwe analizy dostarczały wam wiedzę dotyczącą rzeki korzyści płynących do waszych firm ze współpracy z Zenbox.

Case Study Komart agencja reklamowa

case study #1

Kilkaset ton danych, trzy lata współpracy i pełna harmonia. Jak do tego doszło?

Agencja Komart - to agencja reklamowa, która działa na rynku od 6 lat. Specjalizują się w bardzo szerokim zakresie usług reklamowych, skupiając jednak swoje umiejętności...

Technologia

"Zenbox z perspektywy kilku ostatnich lat, zaoszczędza nam sporo czasu ze względu na znane i pewne dla nas środowisko pracy."

Paweł Badura, Agencja Reklamowa Komart