Oferta Hostingu

  • 14-dniowy darmowy okres testowy
  • darmowa migracja Twojej strony i poczty
  • kopie bezpieczeństwa 4 razy dziennie
  • nieograniczone miejsce, transfer, konta mailowe i bazy danych

Oferta

14-dniowy okres testowy dla każdego konta. Możliwość rezygnacji z konta w dowolnym momencie.

W przeciwieństwie do tradycyjnego hostingu u nas płacisz za liczbę Unikalnych Użytkowników, którzy odwiedzają Twoją stronę, a nie za miejsce, które zajmuje. Płacisz za konkretne wartości, nie za szacunkowe liczby, które mogą (ale nie muszą) zgadzać się z rzeczywistością.

Pamiętaj, że Zenbox nigdy nie blokuje stron klientów. Nawet po przekroczeniu limitu liczby Unikalnych Użytkowników w miesiącu.

Ceny:
brutto

Potrzebujesz więcej informacji?

Dowiedz się, jak wygląda specyfikacja konta oraz dostępne statystyki i automatyczne kopie zapasowe.

Masz więcej niż 100 000 unikalnych użytkowników?

Skontaktuj się z nami, a my przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie i Twojego serwisu!

Masz już hosting w innej firmie?

Przeniesiemy automatycznie Twoje dane i damy Ci hosting do 9 miesięcy za darmo!

Sprawdź

Rozliczanie usług

Zdecydowaliśmy się na rewolucyjne rozliczanie naszej oferty.

Tworząc strony, nie musisz się martwić, jak oszczędzać na funkcjonalności, aby nie generować zbyt dużego transferu, ani nie zajmować zbyt dużej powierzchni dyskowej. Tym zajmiemy się my. Rozliczamy się na podstawie realnych wartości, które przekładają się na sukces i rozwój Twojego projektu.

Nasza usługa rozwija się wraz ze wzrostem ruchu Twojego przedsięwzięcia. To my zajmujemy się równoważeniem obciążenia. Nie musisz przejmować się ani transferem, ani zajmowaną powierzchnią.

1 użytkownik rozliczany jest w skali miesiąca. Przykładowo ktoś wejdzie na Twoją stronę, po kilku dniach wejdzie ponownie i tak znowu, i znowu - a my nadal rozliczamy to jako jednego Unikalnego Użytkownika w skali miesiąca.
Operowanie na jednostkach Unikalnych Użytkowników daje zarówno nam, jak i naszym Klientom pełną przejrzystość oferowanej usługi. Chcesz przenieść swoją stronę internetową do nas? Bez problemu dobierzesz odpowiedni pakiet, bez zbędnego zastanawiania się nad skomplikowanymi parametrami serwera czy jego rodzajem.

Postanowiliśmy zliczać w pakiecie jedynie realne wartości, które zostaną wygenerowane przez odwiedzających. Nie wliczamy ruchu robotów sieciowych/wyszukiwarek. Ze zliczania wykluczamy także popularny serwis Wykop.pl. Dzięki temu nie ponosicie dodatkowych kosztów. Co istotne, każdy Klient widzi, w jaki sposób jest rozliczany. Do każdego konta dołączane są zintegrowane statystyki - Statystyki - na podstawie których wyliczany jest rzeczywisty ruch na stronie.

Do każdego planu dodajemy również jednorazowo bonusowy pakiet w wysokości dwukrotnej liczby Unikalnych Użytkowników wybranego pakietu. Jeżeli zdecydujesz się na plan zenbox 25k z 25 000 Unikalnych Użytkowników - bonus wyniesie aż 50 000 UU. Bonus aktywowany jest w momencie, w którym przekroczysz swój plan, czyli np. dla planu zenbox 25k bonus uruchamiany jest po przekroczeniu 25 000 UU odwiedzających Twoją stronę w ciągu miesiąca.

Nasze rozwiązanie pomoże Ci zdecydować, czy migrujesz na wyższy plan, ale jest także odpowiedzią na chwilowe wzrosty popularności strony, np. w okresie świątecznym.

Pytania? Wątpliwości?

Załóż konto i przez 14 dni korzystaj za darmo, jeśli masz pytania napisz do BOK, a otrzymasz informacje o darmowej migracji czy akcjach promocyjnych.

Rozpocznij darmowy okres próbny

Rekrutujemy!