O firmie zenbox.pl

 • 14-dniowy darmowy okres testowy
 • darmowa migracja Twojej strony i poczty
 • kopie bezpieczeństwa 4 razy dziennie
 • nieograniczone miejsce, transfer, konta mailowe i bazy danych
 • O firmie

  Chcemy pokazać, że przyszłość rynku nie leży w typowych usługach typu shared, cloud czy managed, a w nowym podejściu do systemu rozliczeń kosztów. To ułatwia Wam wybór usługi pod kątem Waszych oczekiwań.

  Obecne założenia, które są realizowane na rynku od blisko dwóch dekad, nie idą z duchem czasu i zmian w podejściu do projektowania serwisów internetowych.

  Jesteśmy prekursorami, ewangelistami nowej epoki hostingu serwisów internetowych.

  Nasza oferta jest konkurencyjna. Wyróżnia się na tle innych - szablonowych i przestarzałych - innowacyjnymi modułami połączonymi z najwyższą jakością oraz dbałością o Ciebie i Twoją stronę.

  Dlaczego warto wybrać nas? To proste! Oferujemy:

  Technologia w zenbox.pl

  Kopia bezpieczeństwa

  Nie ma nic ważniejszego niż bezpieczeństwo Twoich danych - dlatego też co 6 godzin wykonujemy ich kopie. Każda z nich zostaje na serwerze przez 7 dni. Jeśli w piątek przypomnisz sobie, że w poniedziałek skasowałeś przypadkiem jakiś ważny plik - bądź spokojny. Odzyskasz go.

  Szybka i niezawodna chmura

  Korzystamy z ultra szybkich instancji w chmurze hybrydowej beyond.pl. Każda z jednostek obliczeniowych posiada 32 GB RAM i 16 VCPU. Dane klientów są utrzymywane na macierzach opartych o dyski SSD, co daje nam wydajność przewyższającą jakiekolwiek inne serwerowe rozwiązania składowania danych.

  Intuicyjny panel Klienta

  Dostosowaliśmy panel do Twoich potrzeb. Stworzyliśmy go, łącząc najpopularniejsze rozwiązania w spójną całość. Bez problemu samodzielnie utworzysz konta e-mail, ftp, subdomeny, bazy danych i wiele innych.

  Serwery w Polsce

  Nie oszczędzamy na kluczowych aspektach funkcjonowania firmy. Nasze serwery ulokowane są w Warszawie i Poznaniu. Spełniają najbardziej rygorystyczne normy bezpieczeństwa. Twoim danym nic nie grozi, a strony wczytują się najszybciej jak to możliwe.

  Moduły gotowe do uruchomienia

  Nasze rozwiązania to najlepsze oprogramowanie na rynku - między innymi ponad dwukrotnie wydajniejszy od Apache serwer LiteSpeed. W celu przyspieszenia działania kluczowych modułów zamontowaliśmy każdy z nich na osobnej maszynie fizycznej.

  Pełny spokój

  Stały, 24-godzinny monitoring serwerów pod czujnym okiem wykwalifikowanych administratorów zapewnia Ci spokój i swobodę w rozwijaniu Twojej strony internetowej.

  Pomoc techniczna

  Problem z obsługą konta czy przeniesieniem danych? Biuro Obsługi Klienta czeka na Wasze wiadomości!

  14-dniowy okres testowy

  Sprawdź nas! Masz 14 dni na testy naszej usługi.

  Pytania? Wątpliwości?

  Załóż konto i przez 14 dni korzystaj za darmo, jeśli masz pytania napisz do BOK, a otrzymasz informacje o darmowej migracji czy akcjach promocyjnych.

  Rozpocznij darmowy okres próbny

  Rekrutujemy!